Svatební Fotografie

Před samotným obřadem je vhodné se sejít pro vzájemné poznání, sladění vašich představ, dohodnutí počtu fotografií a jejich adjustaci do alba. Konečná cena je tedy přesně stanovitelná a nejsou již žádné další skryté poplatky. Veškerá režie dne je jen a pouze na vás. Věřte, že se budu snažit vše důležité zaznamenat bez nějakého velkého zasahování do rámce dne. Při fotografování v parku počítejte, prosím, raději s větším časovým pásmem nutným pro vznik pohodových fotografií.

KVALITA - SERIOZNOST - PROFESIONALITA

Fotogalerie

ATELIÉROVÁ FOTOGRAFIE

Fotografování probíhá v mém ateliéru v Odoleně Vodě, ulice Československé armády 247. Ateliér je vybaven nejmodernější zábleskovou technikou nutnou pro vznik profesionální fotografie. Od samého počátku své profesionální dráhy v roce 1991, se věnuji s velkým zaujetím dětské fotografii, proto věřím, že si děti dokážu získat pro vznik neotřelých fotografií. Ateliérové fotografování dětí probíhá asi tak, že cca jednu hodinu se fotografuje, během této doby se mění plátna a oblečení dětí dle vašeho přání. Poté následuje pauza pro děti a vy si vyberete na monitoru zhotovené fotografie. Nejsme zde nijak limitováni časem, limitem jsou pouze krásné fotografie. Platit budete jen za fotografie, jež vás zaujmou. Cena je nastavena tak, aby fotografování bylo cenově přístupné každému.

PRAXE - VSTŘÍCNOST - PROFESIONALITA

Fotogalerie

METAMORFÓZY SKLA

To co se zde prezentuje Vašemu ctěnému zraku, věřte, je vše sklo. Obraz je dosažen prací se světlem a barevným filtrem. Tato práce vyžaduje velkou trpělivost, neboť sebemenší pohyb fotoaparátu při snímání scény ji úplně změní. Vše je odraz skutečného světa v okamžiku záběru, žádné zásahy počítačem. Divákovi záměrně ponechávám volnost najít si v obraze svůj motiv. Toto je složitější v tom, že v dnešní uspěchané době plné konzumu, potřebuji Vaši aktivní spolupráci a chuť diváka se zapojit do hry. Snad se mi to u pár z Vás podaří. Zaujme-li Vás nějaká moje práce natolik , že budete cítit potřebu s dílem splynout a přímo ho vlastnit, kontaktujte mě, prosím. Přeji příjemné splynutí s odrazem mé duše. Fotografie nabízím též na možné výstavy, prosím kontaktujte mne.

Fotogalerie

Minigalerie

Vítám vás na stránkách věnovaných Minigalerii, jež sídlí v Odoleně Vodě, ulice Československé armády 247. Galerie vznikla jako místo pro prezentaci fenoménu dnešní doby, kterou je digitální fotografie. Všem návštěvníkům chci ukázat, jak lze s tímto oborem pracovat. Samozřejmě se neuzavírám před jinými obory výtvarného umění a na programu jsou také. Výstavy jsou v pravidelném měsíčním cyklu s vernisáží za účasti autora. Toto považuji za dost důležité, neboť pak vzniká krásná diskuze nad díly v průběhu vernisáže a autor má co dělat obhajovat svoje dílka před „přísnou kritikou“. První výstava proběhla v listopadu 2006 a s velkým úspěchem ji odstartoval Jan Kouba se svou leteckou fotografií.

Více informací